Основою ефективності любих бізнес процесів, без перебільшення можна назвати монтаж структурованої кабельної системи (СКС). СКС – це зниження затрат на експлуатацію кабельної системи, збільшення строку безперебійної роботи, гарантія передачі усіх видів даних по одного разу прокладеним трасам. Тільки кваліфіковано побудована СКС здатна ефективно об’єднати та експлуатувати усе активне обладнання. Швидкість, надійність, комфортність середи передачі даних є найважливішими умовами роботи усієї мережі кожного підприємства.

Наше підприємство займається монтажем кабельних систем з 1997 року, одним з най масштабніших проектів є побудова та обслуговування кабельної системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у одеській області, що включає в себе понад 700 робочих місць користувачів двох адміністративних будинків у місті Одеса, та понад 300 робочих місць у 26 районах області.

Наші спеціалісти кваліфіковано та якісно виконають наступні роботи:

  • консультація щодо побудови СКС;
  • складання необхідної документації з розрахунком необхідних матеріалів;
  • якісний монтаж СКС;
  • тестування змонтованої системи з використання сучасних приладів (fluke dtx-1800);
  • швидке та якісне виявлення й усунення збоїв існуючої мережі з використання сучасних приладів у тому числі fluke etherscope 2.

КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр» має відповідну ліцензію на здійснення будівельної діяльності АВ №512715, виданою інспекцією держархбудконтролю в Одеській області від 5 лютого 2010 р., наказ № 3-/7.