На сьогоднішній день підприємство надає значний перелік послуг з розробки, підтримки, модернізації, а також розміщення в доменній зоні odessa.gov.ua (для держструктур) від найпростіших сторінок-візиток до повноцінних інформаційних порталів та Інтернет магазинів, розроблених нами або готових клієнтських рішень. Висококваліфіковані фахівці з вищою профільною освітою знайдуть найшвидший та якісний підхід для реалізації будь-якого програмного завдання використовуючи для цього найпоширеніші технологічні рішення. Технічна підтримка на розроблені нами проекти надається практично безкоштовно. Співробітники центру нададуть вам консультації з питань функціонування сайту, адміністрування, поширення інформації, взаємодії з соцмережами та SEO.

Комунальним підприємством підтримується близько 100 веб-сторінок, серед яких веб-портали обласної державної адміністрації та обласної ради, сайти структурних підрозділів, районних адміністрацій, районних рад та інших територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Дане число не є остаточним і постійно зростає, лише за минулі два роки було впроваджено більше 30 ресурсів органів влади.

Слід зазначити також, що інформаційно-аналітичний центр співпрацює не лише із центральними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, серед наших замовників можна зазначити також головне управління юстиції в Одеській області, південну регіональну митницю, туристичний портал Одеської області, управління охорони навколишнього середовища, управління державної пенітенціарної служби, КП «Одеська обласна енергозберігаюча компанія» та багато інших. Розробка та впровадження в дію обласного інвестиційного порталу, що значно спростив пошук інвестиційного проекту та процедуру реєстрації інвестиції (всі операції проводяться безпосередньо через мережу інтернет), дозволила значно підвисити інвестиційну привабливість регіону.

Однак, діяльність центру в галузі розробки програмного забезпечення не обмежується лише веб-специфікою. В списку досягнень підприємства безліч розробок з прикладного програмування, як локальних, так і за технологією «клієнт-сервер», створених для власних потреб і на замовлення підприємств та організацій. Також, окремо пропонуємо послуги з розробки баз даних.

Окрім розробок, підприємство надає послуги з графічного та промислового дизайну, серед яких розробка презентацій, логотипів, фірмових стилів та печатних матеріалів.